Димар для булерьянСеред сучасних домовласників популярні печі конвекційного типу. Найпростіша модель таких опалювальних приладів – пекти Булерьян. Працюють вони за згоряння твердого палива.
В результаті горіння виділяється велика кількість гарячого повітря, що швидко нагріває приміщення. Піч Булерьян є винаходом канадських інженерів. Спочатку її використовували лісоруби для обігріву та харчування.

Протягом відносно короткого періоду часу пекти Булерьян здатна якісно та економно обігріти невелике приміщення. Це циліндрична конструкція, до нижньої та верхньої частини якої йдуть трубки. Оцинкована сталь використовується виготовлення корпусу конвекційної печі.
Матеріал має високу стійкість до процесів корозії та горіння. Основним елементом будь-якої конвекційної печі є димар. Він забезпечує максимальну ефективність роботи пристрою. Крім того, через дихання ліквідуються токсичні продукти горіння. Трапляється, що навіть короткочасне перебування в приміщенні з чадним газом може призвести до виникнення важких форм отруєння.

Булерьян

Булерьян - це конвекційна піч для обігріву приміщень із площею 100-1000 квадратних метрів.
У конструкції такої печі використовується метод конвекції. В результаті газогенерації повітря повітря нагрівається і охолоджується природним шляхом. Знизу в піч потрапляє холодне повітря, потім проходить розігріті труби і виходить через випускні отвори вгору, підігріте до 140 градусів.
Наявність задимленості та слабкого теплового обміну – ознака неправильної установки чи вибору. Піддони димоходу для печі булер'ян можуть бути виготовлені з різних матеріалів: кераміки, нержавіючої сталі або азбесту.

Керамічна труба схожа на сендвіч за своєю конструкцією. Завдяки термостійкості вона не дає утворюватися конденсату і витримує перепади температури. Керамічна труба – це найоптимальніший варіант.

Найпростіша труба з нержавіючої сталі є найпростішим у монтажі і найневдалішим варіантом, тому що потрібне утеплення. Також варто пам'ятати, що метал деформується під час експлуатації.
Труба з азбесту не рекомендується для димаря печі булер'яну. Навіть якщо утеплення, трубу можна використовувати для накопичення конденсату. У людей, які встановили таку трубу, можна дізнатися, що від такого димаря по всьому будинку поширяться неприємний запах і тепло.
Цегла є одним із найпопулярніших матеріалів для димовідведення в будинках. Після того, як ви встановите таку трубу, необхідно вбудувати її в існуючий димовідвід димоходу з цегли від іншої печі.
Необхідно також пам'ятати, що матеріал димоходу та вибір місця встановлення залежить від конструкції димовідводів або розташування печі. Булер'ян можна підключити до старого димаря або встановити новий.

Для того щоб зробити димар, використовуються три способи. Через стіну з димовідведенням, що знаходиться зовні по зовнішній стіні. У димовідводах з нержавіючої сталі та оцинкованої сталі потрібно утеплювати, щоб знизити випадання конденсату та забезпечити хорошу тягу. При встановленні димоходів з кераміки слід використовувати бетонну основу. У центрі - проходять плити перекриття та покрівлі.

Щоб забезпечити хорошу тягу в печі булер'ян, необхідно встановити димарі від печі на відстані 3-х і більше метрів.

Щоб розрахувати висоту, необхідно враховувати розташування дахового ковзана та витяжної труби. Від перекриття до труби, що знаходиться в 1.50 метрах від перекриття, має бути піднесено не менше ніж на півметра.

Вибір матеріалу для установки димоходу під піч Булерьян


Необхідно вибрати якісний матеріал та правильно встановити димар для печі Булерьян. В основному використовують цеглу, сталь, кераміку. Найпоширеніший матеріал – цегла.

Має довгий експлуатаційний термін та високу якість. Ще рідше використовується оцинкована сталь. У разі вибору цього матеріалу, необхідно додатково утеплити димохід. Оскільки під впливом високої температури оцинкована сталь змінює свою форму. Найкращими та міцними матеріалами вважаються кераміка.

Найвища перевага матеріалу - стійкість до різких перепадів температур та скупчень конденсованої рідини. Але встановлення керамічного димоходу для грубки Булерьян передбачає складний монтаж. Власник будинку потребує захисних блоків. Термін служби керамічного димаря становить не менше 40 років. Іноді зустрічаються в димарях зроблені з азбесту. Цей матеріал недовговічний, але при цьому досить дешевий. Усередині димоходу, зробленого з азбесту, накопичуватиметься велика кількість конденсованої рідини. Такі димарі для печей Буллер'ян можна придбати у спеціалізованих магазинах, які спеціалізуються на продажу готових димоходів для печей. Підбирайте модель, ґрунтуючись на наявності теплоізоляційного шару та тривалості експлуатаційного періоду.

Особливості установки


За допомогою спеціальних заглушок, роздільників, хомутів та будівельних інструментів можна самостійно встановити димар для печі Булер'ян. Димар для печі Булер'ян повинен бути висотою не менше 3 метрів. В даному випадку всередині конструкції не проникатиме повітря. У разі встановлення димоходу, необхідно дотримуватись необхідної відстані до горючих матеріалів. При цьому має бути обладнана система, що дозволяє ліквідувати надмірну кількість конденсованої води.

Розмір димового каналу та його діаметр мають бути такими, як у печі. Для того щоб контролювати тягу в димарі, використовується спеціальна заслінка. Необхідно регулярно очищати трубу і видаляти з неї накип, що скупчився. Зазвичай, чищення проводять не рідше 1 разу за півроку. У деяких випадках можна зустріти димарі для печі Балу, які мають додаткові функції. У трубі може бути встановлений датчик, що показує кількість токсичних продуктів горіння. При перевищенні допустимого рівня чадного газу він подасть відповідний сигнал.

Де і як купити димарі із нержавіючої сталі?
У нас Ви можете придбати димарі із нержавіючої сталі за найпривабливішими цінами.

Дзвоніть прямо зараз, і наші фахівці допоможуть підібрати димарі, що підійдуть саме ВАМ.

Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda