Одностінні або двостінні труби з нержавіючої сталі?
Одностінні димарі з нержавіючої сталі

Одностінні димарі з нержавіючої сталі стали повсюдно використовувати в будівництві нововинайдених будинків і дачних селищ. Їх часто замінюють старі цегляні димарі. Чим все ж такі привабливі ці сучасні моделі?
Спочатку розберемося, що це таке — одностінна труба з нержавійки? Визначення димовідведення без термоізоляції з нержавіючої сталі товщиною 0,5-1мм називають цим терміном.
З нержавіючої сталі димарі користуються великою популярністю. Нескладно пояснити їх затребуваність: у цих конструкцій ціла низка переваг, що визначають вибір споживчої аудиторії.
Одностінні труби дуже легкі, тому їх набагато простіше транспортувати.
Такі металеві конструкції не вимагають будівництва фундаменту на відміну від димарів з каменю, монтаж одностінних металевих конструкцій не передбачає спорудження фундаменту.
Крім того, завдяки гладкій внутрішній поверхні знижується опір потоку.
Димарі з нержавіючої сталі можуть бути встановлені при монтажі будь-якого виду котельного обладнання.
Труби з нержавіючої сталі характеризуються відмінною термостійкістю, мають хорошу термостійкість, вони не схильні до корозії та негативного впливу агресивних хімічних речовин.
Термін експлуатації такої димохідної труби – 50 років, термін використання якої становить близько 50(!) – вік років, року;
Як правило, такі димарі не вимагають від господарів будинку застосування надзусиль у чищенні та здійсненні регулярного догляду.
Зручність установки для зручності установки використовуються додаткові перехідники, тринадцятирки, шибери, хомути та коліна необхідного діаметру: великий вибір різних елементів конструкції дозволяє замовнику скомпонувати із запропонованого асортименту будь-який набір.
Це не всі переваги одностінних димарів з нержавіючої сталі. Пожежні рекомендують встановлювати такі конструкції.
У одностінних труб можна вибрати труби в залежності від того, який діаметр вихідного патрубка котла (цю інформацію можна знайти в паспорті опалювального пристрою).
У зимовий період для того, щоб одностінні димарі не замерзали, рекомендують їх монтувати в повітроводних або димовідвідних шахтах.


Двостінні сендвіч димарі, виготовлені з нержавіючої сталі.

Димарі-сендвічі отримали свою назву через те, що вони складаються з двох труб, вкладених одна в другу, а проміжок між ними заповнений теплоізоляційним матеріалом. Висока якість виготовлення елементів димоходу такого типу дозволяє швидко зібрати готову систему, не витрачаючи багато часу і сил.
Крім того, завдяки шару теплоізоляційного матеріалу димоходи-сендвічі не так схильні до осідання кіптяви, сажі та конденсатів на внутрішній поверхні труби. Крім того, матеріал, який заповнює простір між трубами, виконує ще й шумоізолюючу роль. Так що стосується наповнювача, який використовується для термоізоляції, то найчастіше це базальтова вогнетривка вата або вермикуліт, товщина яких варіюється від 60 до 100 мм. Залежно від конструкції. Всі вимоги до товщини та якості термоізоляції мають бути виконані дуже суворо, адже від цього залежить пожежна безпека усієї конструкції.
Сендвіч-труби із нержавіючої сталі – це гарантія гарної тяги.
Виготовлення металевих елементів для димоходів-сендвічів здійснюється з високоміцної нержавіючої сталі товщиною 0.5-1 мм. Товщина використовуваної сталі залежить від призначення та масштабів системи димоходу. Для внутрішньої труби використовується нержавіюча сталь з підвищеним вмістом молібдену, що дозволяє їй успішно протистояти агресивному середовищу газів, що виводяться. Від ізоляції та прогріву сендвіч-труби збільшується тяга, а поява вологи зводиться до мінімуму. Через погану тягу в холодну пору року в трубах виникає конденсат, який стікає вниз.
Цей тип димоходу-сендвіча використовується як у системах з температурою відведених газів до 600С, так і в системах з конденсацією газу, у якого температура газів, що виводяться нижче точки роси. Плазмове зварювання в аргоновому середовищі забезпечує довговічність та надійність швів наших димарів.
Завдяки високій якості матеріалів, точності конструкції та легкості монтажу сендвіч-димоходи можуть прослужити багато років. Плюсом таких димоходів є можливість їх встановлення та використання як всередині, так і зовні будівель.


Де і як купити димарі із нержавіючої сталі?
У нас Ви можете придбати димарі із нержавіючої сталі за найпривабливішими цінами.

Дзвоніть прямо зараз, і наші фахівці допоможуть підібрати димарі, що підійдуть саме ВАМ.

Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda