Види труб для димоходів з нержавіючої сталіУтеплення нержавіючої труби для димоходу круглого сіяння використовується для формування прямих ділянок димоходів та газоходів. Наші підприємства виробляють труби з нержавіючої сталі діаметрами від 100 до 1000мм та товщиною стінок не менше 1,0 мм.
Якщо ви вибираєте трубу, потрібно звернути увагу на необхідну марку сталі та її товщину залежно від джерела горіння. Щоб отримати тверде паливо, вам слід віддати перевагу серії 400 Товщина 1 мм, що має жароміцні властивості, і має більш виражену магнітну властивість. Для газового котла найкраще підходить нержавіюча сталь AISI 304.
Нержавіючі труби відмінно підходять для монтажу газоходів та димоходів як для побутових, так і для промислових котлів.
Труба для димоходу, виготовлена ​​з нержавіючої сталі, є недорогим, практичним та екологічним.

Види нержавіючих труб для димоходів

Виготовлення та монтаж димоходів з нержавіючої сталі здійснюється з використанням трьох варіантів комплектуючих:

  • Труби зі сталі. Одношарова.
  • Гнучка, гофрована труба нержавіюча.
  • Сендвіч-труба.

Одностінна димова труба із нержавіючої сталі має товщину 0,6-2 мм. Вона відрізняється низькою вартістю, але при цьому обмеженим застосуванням.
Прошу звернути увагу! Не варто використовувати таку нержавіючу трубу для димоходу в приміщенні, де є теплоізоляція або інші матеріали, що перешкоджають проникненню всередину диму.

Висока різниця температури зовнішньої та внутрішньої сторони призводить до перевитрати енергоресурсів, а велика кількість конденсату впливає на загальну продуктивність та експлуатаційний термін опалювальної системи.
При монтажі криволінійних переходів використовуються гофровані труби для димоходу з нержавіючої сталі. Не завжди такі вироби з інших матеріалів досить міцні та термостійкі. Повітряна труба, що фільтрується, витримує температуру до 900 градусів і ефективно видаляє продукти згоряння газового приладу, котла або каміна на інших видах палива.

Найпоширеніші труби з нержавіючої сталі для димоходу – сендвіч-системи. Монтаж їх може проводитися своїми руками як усередині, так і поза приміщенням. Для запобігання корозії труби мають між зовнішнім та внутрішнім нержавіючим покриттям спеціальний шар із негорючого матеріалу. Має високі показники теплоємності та теплоізоляції. Цей шар складається з мінеральної вати.

Гофровані нержавіючи труби для димоходу

Гофрована туба є якоюсь «пружиною» із залізного дроту, яка обмотана фольгою. Причому останній елемент кріпиться до основної конструкції за особливою технологією. Стінка гофри досить тонка.

Через низьку вартість труби з гофрованого металу мають низьку вартість, але при цьому про них не можна сказати нічого поганого. В даному випадку можна говорити, що за мінімальну ціну ви отримуєте якісний димар.

Це надає трубопроводам із неї такі особливості:


  • дешевизну;
  • гнучкість;
  • низьку вартість установки;
  • можливість монтажу поза спорудами;
  • здатність до розтягування та стиску;
  • можливість облаштування старих газоходів із цегли.

Вони мають дуже швидкий монтаж (вся конструкція з'єднується за допомогою спеціальних хомутів) та еластичність димоходу. Найкращим матеріалом для гофрованої труби є нержавіюча сталь.
Єдиною проблемою гофрованих труб є неможливість використання за високих температур. Саме тому такі димові труби не ставляться на печі та котли, які топляться твердим паливом.

Даний тип сталевих труб має свої мінуси. Через занадто тонку товщину стінок (до 0.1 мм) гофра характеризується невеликим терміном служби. У середньому вироби цього типу можна експлуатувати протягом 10 років. Тому монтувати їх усередині конструкцій допустимо лише в незгоряній оболонці. Необхідно обов'язково забезпечити можливість заміни таких труб.

Гнучкий нержавіючий канал має високий аеродинамічний опір. Тому сила тяги в таких димарях нижча, ніж у гладкостенні аналоги. Створювати газохід із цього матеріалу можна лише для облаштування старих цегляних каналів. При цьому слід пам'ятати, що монтаж даної конструкції зменшить прохідний переріз прямокутного трубопроводу приблизно 25 відсотків.

Гофротруби має сенс використовувати лише для облаштування невеликих ділянок димоходів. Наприклад, для з'єднання котла із газохідною шахтою. При цьому слід відмовитись від застосування гофри для роботи з твердопаливними агрегатами. Оскільки товщина стінки таких виробів невелика.


Одностінні нержавіючи труби для димоходів

Однак цей вид продукції є нетрадиційним. Ціна на одночасне з'єднання труб з нержавіючої сталі обійдеться дорожче горфи. Їх характеристики характеризуються більшою довговічністю експлуатації. Існують овальні газоходи та фасонні деталі до них. Завдяки їм монтаж каналів на складних ділянках покращують аеродинамічні властивості димоходів.

Це доведено, що кругла форма труб ефективніша за овальну. При значно більшому показнику перерізу вона займає менше простору. За допомогою цього можна не лише спростити прокладку, а й покращити зовнішній вигляд конструкції. Якщо з'єднати одиночну конструкцію до котла з ККД більше 90%, вона може швидко зіпсуватись. Йдеться про газові, пелетні, дизельні та пелетні машини. Для них потрібно вибирати вироби із гарною теплоізоляцією.

Показник температури газів, що відходять, у розглянутих агрегатів низький. Саме це призводить до появи конденсату. Тому що через нього на зовнішній частині каналів з'являються чорні бруньки. Облаштування димоходів у лазнях підходить ідеально, оскільки ККД котлів, що застосовуються в них, не перевищує шістдесяти відсотків.

З нержавіючої сталі можна використовувати одностінні труби, які можуть бути застосовані при облаштуванні твердопаливних агрегатів. У цьому випадку необхідно використати теплоізоляцію. В іншому випадку можна уникнути появи конденсату, але цього не вдасться.


Сендвічні труби з нержавійки для димоходів

Цей варіант труб з нержавіючої сталі найдорожчий. Однак, він має універсальність та надійність експлуатації. Сендвіч-труби для димоходів – це універсальний варіант для влаштування систем опалення та вентиляції. До мінусів можна віднести високу вартість таких конструкцій. Варто зазначити, що у будинках найкраще використовувати саме цей варіант труб.

У деяких власників будинку замість сендвічів використовуються прості одностінні вироби, які утеплюються самостійно за допомогою базальтової вати. Даний варіант облаштування димоходів має один істотний недолік - низька пожежна безпека.

Також найкраще використовувати заводські сендвіч-панелі. Найкращі варіанти – це ті, в яких використовується оцинкування, а також зовнішні поверхні, виготовлені з оцинкування. Крім того, вони мають високі експлуатаційні характеристики, а також естетичний зовнішній вигляд.


Де і як купити димарі із нержавіючої сталі?
У нас Ви можете придбати димарі із нержавіючої сталі за найпривабливішими цінами.

Дзвоніть прямо зараз, і наші фахівці допоможуть підібрати димарі, що підійдуть саме ВАМ.

Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda