3 простих правила щодо вибору ідеального димоходу з нержавіючої сталіЧадити, чи не чадити? Що ж бути чи не бути? Можливо, це були нерозв'язні питання Гамлета, але не для нас, тим більше під час розмови про необхідність димарів. Позначається однозначно «не спалювати», безумовно «бути». Звичайна дірка в стелі служила прототипом «димоходу» в давні часи, багаття було основним способом обігріву житла та приготування їжі. Люди стали замислюватися про необхідність якоїсь певної споруди, яка дозволить вивести з приміщення всі залишки горіння Для допомоги прийшли підручні засоби: глина, пісок, вода, цегла, з них робили спеціальні канали в стінах або окремий трубопровід, також це були димарі. будинку є великий вибір різних видів димоходів: за матеріалами, за видами, місцезнаходженням в будинку, за надійністю, але паралельно з цим є багато правил і певних положень, яких не варто порушувати при установці димоходу.

Отже, перше – це матеріал. З цієї причини всі димарі з нержавіючої сталі мають різну конструкцію та характеристики. Матеріал не тільки визначає вимоги до експлуатації, а й термін служби. В даний час сталь аустенітного класу, яка відноситься до 300-ї серії за класифікацією AISI, вважається найпридатнішою для виробництва цієї категорії димоходів. Головна ознака цього виду сталі – високий вміст хрому та нікелю, а також до складу деяких з них входять молібден чи титан. Перший дозволяє димарям бути надзвичайно стійкими до дії кислот, а також корозії. Звідси й тривалий термін служби.


Цей тип труб має всі необхідні характеристики для експлуатації при високих температурах, тому якщо вам потрібен хороший димар для каміна або опалювальної печі, ви можете сміливо вибирати труби з нержавіючої сталі. Якщо ви використовуєте димовидалення в системі димовидалення, яка є частиною установок на природному газі, найкраще використовувати матеріал із вмістом молібдену: сталь 316 і 316L має високий рівень стійкості до агресивного впливу кислотного середовища всередині труби.


Металеві димарі з нержавіючої сталі можна використовувати не тільки для встановлення природного газу, але й у установках із використанням дров або торф'яних брикетів. Температура згоряння продуктів має перевищувати 700 грн. Цельсія, і якщо правильно встановити монтажні елементи комплектуючих, димар із сталі аустенітного класу буде експлуатуватися не менше 30 років.

Згідно з іншими видами сталі, то феритна сталь 400-ї серії «грішить» своєю якістю та надійністю. Їх переваги – порівняно низька ціна, але низьке відсоткове співвідношення хрому та нікелю робить їх непридатними. Через слабкі властивості стали вони малопридатні для використання. Встановлення труби з феритної нержавіючої сталі може бути небезпечним, тому що це гра з вогнем.


Друге – це комплектуючі. Якісне виготовлення деталей димоходу можна оцінити лише зазирнувши в нього. Зварювальний шов, точкове зварювання та відсутність деформації – основні моменти для обговорення. Основи основних моментів. Власний зовнішній огляд допоможе уникнути непотрібних витрат і стане необхідним для безпечної експлуатації димоходу.


Третє – форма. Весь димар повинен мати правильну геометричну форму, що гарантує їх надійне з'єднання між собою. Крім цього, це стосується і утеплених димоходів, де важливим є ще один параметр - ідеальне центрування. В цьому випадку димохід-сендвічі може доставити масу проблем.

Ці три простих правила при виборі димоходу дають вам гарні шанси вибрати безпечний та надійний димохід для вашої системи опалення.

Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda