Навіщо встановлювати димар-сендвіч на ділянках, де переважає низька температура повітря (горище, вулиця)?Відсутність теплоізоляції на ділянці низьких температур – це найбільша помилка, яку можна зробити під час встановлення димоход з нержавіючої сталі. Наявність утеплювача може призвести до появи конденсату – нальоту всередині димоходів, що негативно впливає не тільки на трубу, а й може навіть спалахнути від іскри. Це дуже небезпечне явище, яке погіршує роботу опалювального приладу. Внаслідок забруднення труб може зникнути тяга та нормальна експлуатація печі буде неможлива.

За допомогою чого можна вирішити проблему утворення конденсату на трубі?

По трубі піднімається дим від згоряння високотемпературної зони горіння та остигає. При температурі димових газів нижче за точку роси утворюється конденсат. «Точка роси» - температура повітря, що охолоджується, при якій водяні пари починають конденсуватися. Для того щоб не допустити охолодження диму нижче точки роси, використовується димохід-сендвіч. Прокладка труби-сендвіча забезпечує збереження температури диму, що виходить, і не допускає появи конденсату.

Димарі з нержавіючої сталі проходять сертифікацію та відповідають стандартам якості.
Однак, крім запобігання утворенню конденсату, димарі-сендвіч мають високу протипожежну безпеку. Для проходу через перекриття (особливо з горючих матеріалів), крізь стіну та стелю необхідно використовувати трубу-сендвіч. У парних кімнатах лазень та саун також широко використовуються труби-сендвічі.

Але встановлення димоходу-сендвіч не гарантує вам повну пожежну безпеку. Деякі правила, яких потрібно дотримуватись і виконувати - це використання нержавіючої сталі товщиною 0,8 мм або 1 мм для твердопаливних опалювальних приладів, у разі потреби, встановлення захисного листа на стелі. У місці проходу труби через перекриття тощо.

Такі димарі мають компактні розміри та легко транспортуються. За рахунок модульності елементів монтаж є зручним. Захід труби у трубу становить близько 5-10 см, залежить від діаметра. Не потрібно додаткового використання герметика чи хомутів. Труби щільно сідають і немає потреби в їхньому кріпленні між собою.

На випадок якщо немає можливості купити димохід-сендвіч, ви можете самостійно утеплити одностінні труби спеціальною фольгою з негорючим утеплювачем. За допомогою цієї процедури можна заощадити кошти на купівлю димових труб, також захистити свою опалювальну систему від негативного впливу конденсату.

За відсутності бажання та можливості самостійно займатися теплоізоляцією, ви можете замовити у нас димоходи-сендвіч. Якість, плазмова сварка, гарантована жароміцна нержавіюча сталь, гарна посадка та швидке виготовлення будуть забезпечені.

Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda